חתן כלה >>> עיצוב שיער >>> רוני פרנקל >>> אודות

תפריט

אודות - רוני פרנקל עיצוב שיער איפור כלות במרכז

רוני פרנקל – סטודיו עיצוב שיער - איפור ערב - איפור כלות

רוני פרנקל הוא הבעלים של סטודיו לעיצוב שיער ואיפור בתל אביב. בסטודיו כל אחת יכולה ליהנות ממגוון שירותים כולל: טיפולי מניקור, טיפולי פדיקור וגם איפור מקצועי ועיצוב שיער איכותי. העובדה שרוני מעניק שירותים רבים כל כך לא גורעת מאיכות השירות שלו, אלא רק מוסיפה לו. כל אחד מהשירותים של רוני פרנקל משלים אחד את השני ותורם למראה הזוהר והמיוחד שכל כלה רוצה שיהיה לה. רוני לא עובד לבד ואתו ביחד יש צוות שלם של אנשי מקצוע שמסייע לו לגרום לכל כלה להרגיש כמו מלכה ולהיראות הכי אלגנטית ויפה שניתן.

 

רוני פרנקל - עיצוב שיער עדכני וייחודי

 

רוני פרנקל מתמחה בעיצוב שיער עדכני וייחודי מאוד. התסרוקות של רוני עמידות מאוד והן מחזיקות מעמד ערבים שלמים ואירועים שלמים – אך בסוף האירוע קל וניתן לפרק אותן באופן עצמאי. רוני מעצב את התסרוקת של הכלה בעזרת חומרי טיפוח ייחודים ויוקרתיים מאוד לשיער. איכות העיצובים של רוני לא תבייש אף כלה ותגרום לכל האורחים באירוע שלה לשאול מי זאת כוכבת הקולנוע שמשחקת את הכלה. רוני נפגש עם הכלה ושומע ממנה איזה תסרוקת היא הייתה רוצה ובאיזה סגנון ואז הוא מעצב לה את השיער באופן שגם יענה על הציפיות שלה וגם יחמיא לה מאוד.

 

רוני פרנקל - איפור כלות במרכז

 

רוני פרנקל מתמחה לא רק בשירותי עיצוב שיער אלא גם בשירותים של איפור כלות במרכז. רוני הוא מומחה בתחום של איפור ערב במרכז. רוני יודע לאפר באופן מדויק ומחמיא מאוד כל אישה, תוך הדגשה של היופי האישי שלה. האיפור של רוני איכותי והוא יכול לסייע לכל כלה להיראות יפה כמו שהיא תמיד חלמה להיראות ביום החתונה שלה. עבודת האיפור בסטודיו באה לידי ביטוי בעבודה יסודית אשר כוללת איפור של כל חלקי הפנים ברגישות רבה ומקצועיות. רוני רגיש לרצון של כל כלה ולחזון שיש לה אודות המראה האישי שהיא רוצה שיהיה לה – כי בסופו של דבר הלקוח תמיד צודק.


תמונה: אודות - רוני פרנקל - עיצוב שיער
צור קשר